Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


P.Nunez fanų forumas.
Mūsų forumas įsikūrė 2007-08-14

 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Paola Paolita
Soy Tu Duena
Soy Tu Duena
Paola Paolita


Female Pranešimų skaičius : 1107
Age : 31
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-14

Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“   Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“ EmptyTr. 07 15, 2009 8:51 am

Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Aistra Morenai“

Jau labai greitai Mexikoje bus baigta kurti telenovelė (drama) „Deginanti Aistra“ .Telenovelė dar nepilnai baigta kurti, tačiau Paola neneigia kad laukia kada bus pradėta rodyti novelė. Paola sakė „ Man labai patiko filmuotis šioje telenovelėje, tai kažkiek išsiskirianti telenovelė iš kitų ir mano kolega (Victor Gonzalez ) ne tikgražus, bet ir puikus aktorius, puikiai įsijaučia į savo vaidmenį man tas patinka, nes nereikia daug vargo filmuojantis.“

„Aš negaliu jums pakomentuoti kokia gi šios telenovelės istorija, nes bus neįdomu jai visi iš anksto sužinos apie ką bus serialas. Taip internete galima rasti trumpą aprašymą bet tai nieko nesako galima suprasti tik dalį serialo, tačiau aš galiu jum pasakyti tiek esu labai laiminga k,kad užsiemiau su šiuo projektu , tai puiki serialo mintis, man labai patinka, tai viena iš pirmųjų telenovelių kuri padarė man tokį nežmonišką įspūdį, visos telenovelės detalės, scenarijus begalo puikus „

Nunez sakė, kad likusią metų dalį bus pasisšventus tik serialo „Deginanti Aistra „ filmavimui, o atėjus laiko, baigs filmuotis naujame filme „ Depositarios (Depozitoriumas) (rež. Rodrigo Ordonel) mokslinės fantastikos filmas turėtų būt išleistas šių metų Lapkričio arba gruodžio mėn.

„Tokio pobūdžio filmas, buvo gan keistokas, dar nieko panašaus nesu nei aš nei mano kolegos kažkurie turėje, nesame su tokiu projektu susidūrę, tačiau tikrai nėra taip kad aš gailėčiausi, man visai įdomi tokia filmo mintis . Mūsų prodiuseriai, režisieriai buvo labai draugiški, šalia tokių žmonių visai nesunku dyrbti‘

„Esu labai laiminga su tokia savo karjera, šiemet labai greita vyksta visi projektai, tokių greitų planų nei su Kinu nei su Televizija neturėjau, tačiau džiaugiuosi. Nors ištiesų mąstau apie galimybę sustabdyti filmavimasi kine, kadangi aš nesu holivudo žvaigždė, aš ir nenoriu dar tokia tati, dar turiu planų dėl savo svajonės teatro, jau buvau gavusi pakvietimą vaidinimui, tačiau nebuvo laiko ir ištiesų nuliūdau dėl to, nes jaučiu ,kad teatras mano pašaukimas. Manau baigusi filuotis filmuose bandysiu ir vėl stti į teatrą atidėsiu kino veiklą. Noriu tapti savo šalies žvaigžde , o ne viena iš holivudo žvaigžių. Yra sakoma jai labai norėsi- turėsi, tačiau visgi neaišku koks mano likimas ir aš net negaliu nieko planuot nes nežinau , kas manęs laukia rytoj. ‚


Be filmo „ Deposotarios (Depozitoriumas) , Paola Nunez taip pat jau baiginėja filmuotis dar viena kino filme „Sin Ella (Be to), kurį tikimasi jau šiemet išleisti.
Atgal į viršų Go down
https://paolanunez.forumlt.com
Analia
.:Pradedantysis:.
.:Pradedantysis:.
Analia


Female Pranešimų skaičius : 35
Age : 29
Registration date : 2009-08-15

Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“   Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“ EmptySk. 08 16, 2009 3:19 am

Faina,kad tokia aktorė filmuojasi nuostabiuose serialuose bei filmuose cheers
Atgal į viršų Go down
ilmailma
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.



Female Pranešimų skaičius : 81
Age : 33
Registration date : 2009-08-22

Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“   Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“ EmptyPir. 08 24, 2009 3:49 am

paola šaunuole
Atgal į viršų Go down
iComparsita.
Panel de pasion
Panel de pasion
iComparsita.


Female Pranešimų skaičius : 134
Age : 27
Miestas : Klaipėda
Registration date : 2009-10-29

Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“   Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“ EmptyKv. 10 29, 2009 10:18 am

Atrodo tokia naujiena jau būvo, bet tekto tisiog ištikro labai šaunu kad negaišta laiko.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“   Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“ Empty

Atgal į viršų Go down
 
Paola Nunez „Karštos scenos telenovelėje Deginanti Aistra“
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Deginanti Aistra / Pasion Morena/
» Ar jums patynka muilo opera "Deginanti Aistra"
» Paola Nunez: Malos Habitos
» Paola Nunez nuotraukos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: