P.Nunez fanų forumas.
Mūsų forumas įsikūrė 2007-08-14

 
rodiklisDUKIeškotiRegistruotisNarių sąrašasVartotojų grupėsPrisijungti

- Registracijos sąlygos


Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.

Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).

TAISYKLĖS:
1. Neflūdinti(Nerašyti postų ne į temą , tam skirta vieta - Flūdas.)
2. Nevogti informacijos ar nuotraukų iš mūsų forumo (Nebent nukopijuojant informaciją ar nuotrauką parašyti mūsų forumo adresą.)
3. Gerbti forumo narius, neįžeidintėti, net jeigu esi moderatorius ar administratorius.
4. Nesikeikti.
5. Poste nerašyti vien tik šypsenėlių, stenkitės reikšti mintis , ne vien sudėti šypsenėles.
6. Neįkirėti forumo nariams.
7. Nerašyti 2 postų iš eilės (nebent tai nuotraukų ar naujienų temos)
8. Nereklamuoti per PM kitų forumų ar saitų.
9. Laikytis visų taisyklių

•Už taisyklių nesilaikymą gausite įspėjimus!(Nekreipiant į juos dėmesio gausite baną ir būsite pašalinti iš forumo.)
Administratoriai turi teisę keisti, papildyti forumo taisykles.