Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


P.Nunez fanų forumas.
Mūsų forumas įsikūrė 2007-08-14

 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 ..::Seriju diskusijos::..

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Paola Paolita
Soy Tu Duena
Soy Tu Duena
Paola Paolita


Female Pranešimų skaičius : 1107
Age : 31
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-14

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyPir. 02 18, 2008 4:19 am

Galime diskutuot apie rodomas serias I love you
Atgal į viršų Go down
https://paolanunez.forumlt.com
Paloma
.:Pradedantysis:.
.:Pradedantysis:.
Paloma


Pranešimų skaičius : 30
Miestas : LT
Registration date : 2008-02-18

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyPir. 02 18, 2008 8:54 am

Na kiek maciau serijų buvo visai finos pačios pirmos.
Atgal į viršų Go down
Inolvidarte
.:Pradedantysis:.
.:Pradedantysis:.



Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2008-02-21

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyKv. 02 21, 2008 10:06 am

Kaip gaila siandien buvo Alejandro ant galo...
Majoras apsestas ;D
Ta Luiza nervina,tik jos vaikis toooks nerealus ;DDDD
Hektoras siaip gerai sioje serijoje Smile
Atgal į viršų Go down
Paola Paolita
Soy Tu Duena
Soy Tu Duena
Paola Paolita


Female Pranešimų skaičius : 1107
Age : 31
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-14

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyKv. 02 21, 2008 12:20 pm

Man gaila kad Hektoras mirs, bet man atrodo kad pasveiks jis... Like a Star @ heaven NA jo Alejandro biskiuka gailoka buvo ir man ,bet pats davesi su ta tewo sawo zmona silent Siaip ir Sergiaus gaiula kad jis isvyks ir kad taip myli Eliza ,o ji jo ne Suspect
Atgal į viršų Go down
https://paolanunez.forumlt.com
Paola-Barbie
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.
Paola-Barbie


Pranešimų skaičius : 117
Registration date : 2008-01-27

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptySk. 05 11, 2008 5:10 am

man tai dabra labai gaila Elisos kad ji invalido vezimelyje....... Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Paola Paolita
Soy Tu Duena
Soy Tu Duena
Paola Paolita


Female Pranešimų skaičius : 1107
Age : 31
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-14

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyPir. 05 12, 2008 11:06 am

Jo man ir labai to gaila...O šiaip šiandien ryte žiejau vakarykštę seriją nes tokiu laiku nelb eina pažiūrėt vakarais ir tik retsykiais ryte pasižiūriu..Tai elisa tokia nu vaidina kad jai nesaudu dėl to kas nutiko...Bet kadangi dbr labai kvailai paklausiu ir taip ir anaip aš nemačiau ten tos avarijos ir jau ilgai nežiūrėjau šios serialo nebuvo laiko tai o tai kas važiavo su ja ta mašina ir alexandras?..bet kad jis toks visiškai nesužeistas.
Atgal į viršų Go down
https://paolanunez.forumlt.com
Paola-Barbie
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.
Paola-Barbie


Pranešimų skaičius : 117
Registration date : 2008-01-27

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyPen. 05 16, 2008 10:41 am

Paola rašo:
Jo man ir labai to gaila...O šiaip šiandien ryte žiejau vakarykštę seriją nes tokiu laiku nelb eina pažiūrėt vakarais ir tik retsykiais ryte pasižiūriu..Tai elisa tokia nu vaidina kad jai nesaudu dėl to kas nutiko...Bet kadangi dbr labai kvailai paklausiu ir taip ir anaip aš nemačiau ten tos avarijos ir jau ilgai nežiūrėjau šios serialo nebuvo laiko tai o tai kas važiavo su ja ta mašina ir alexandras?..bet kad jis toks visiškai nesužeistas.
zinok as nemaciau nes ir nevisada pavyksta paziuret...........
siandien taip gaila Elisos ,kaip jos sesuo Dzordzina ten aplink ja sokinejo lyg ji tikrai nesveika butu...... Rolling Eyes Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Paola Paolita
Soy Tu Duena
Soy Tu Duena
Paola Paolita


Female Pranešimų skaičius : 1107
Age : 31
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-14

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyŠt. 05 17, 2008 7:32 am

Paola-Barbie rašo:
Paola rašo:
Jo man ir labai to gaila...O šiaip šiandien ryte žiejau vakarykštę seriją nes tokiu laiku nelb eina pažiūrėt vakarais ir tik retsykiais ryte pasižiūriu..Tai elisa tokia nu vaidina kad jai nesaudu dėl to kas nutiko...Bet kadangi dbr labai kvailai paklausiu ir taip ir anaip aš nemačiau ten tos avarijos ir jau ilgai nežiūrėjau šios serialo nebuvo laiko tai o tai kas važiavo su ja ta mašina ir alexandras?..bet kad jis toks visiškai nesužeistas.
zinok as nemaciau nes ir nevisada pavyksta paziuret...........
siandien taip gaila Elisos ,kaip jos sesuo Dzordzina ten aplink ja sokinejo lyg ji tikrai nesveika butu...... Rolling Eyes Rolling Eyes
nu bet gi galėtu suprast ją kad ji nenori kad visi jos gailėtusi ta jos sesuo daro taip lyg ji tikrai būtų gailesčio objektas.
Atgal į viršų Go down
https://paolanunez.forumlt.com
Paola-Barbie
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.
Paola-Barbie


Pranešimų skaičius : 117
Registration date : 2008-01-27

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyŠt. 05 17, 2008 9:37 am

nu taip is tikro ten telefono numerius palieka,zaidimus stalo ,tai kaip jai tikrai jaustis............. Crying or Very sad Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
orbit
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.
orbit


Pranešimų skaičius : 50
Registration date : 2008-05-17

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyPir. 05 19, 2008 7:34 am

Nu jo... toks kaip pasityciojimas is jos... Neutral
O sjp Alejandras mane jau uzkniso...
Atgal į viršų Go down
Paola-Barbie
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.
Paola-Barbie


Pranešimų skaičius : 117
Registration date : 2008-01-27

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyAntr. 05 20, 2008 10:37 am

na siandien tai serija tokia liudna vel kai Elisa nusikirpo ten kazka......ir vis liudna tokia tikiuosi ji greit prades vaiksciot........
na mane Alechandras siandien nervino kai prase nebut prei Elisos Sregijui,o juk jai butu kaip tik geriau nes palieka ja vinea namuose kaip jis jaustus............ Rolling Eyes Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Paola-Barbie
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.
Paola-Barbie


Pranešimų skaičius : 117
Registration date : 2008-01-27

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptySk. 05 25, 2008 9:18 am

jau kai pasibuciavo su ta policinike tai isvis jis man nepatinka tas Alechandras......pf Mad
Atgal į viršų Go down
Paola-Barbie
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.
Paola-Barbie


Pranešimų skaičius : 117
Registration date : 2008-01-27

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyPir. 05 26, 2008 10:59 am

kaip matau cia as vienintele diskutuoja bet tas pats as pripratus su savim kalbetis..........
tai va siandienos serijoje vel gi gaila Elisos,o tas Alechandras visai nesupratingas juk Serchijus tik padet nori,o pats ka daro pabaiga tai per ziauri ......... Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Paola-Barbie
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.
Paola-Barbie


Pranešimų skaičius : 117
Registration date : 2008-01-27

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyAntr. 05 27, 2008 11:27 am

oj siandie tai kai rode link pabaigos jau suprato Alechandras kad klaida padare ot koks.......... Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
Paola-Barbie
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.
Paola-Barbie


Pranešimų skaičius : 117
Registration date : 2008-01-27

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyŠt. 05 31, 2008 1:32 pm

na tikrai kas nors diskutuok man atsibodo vienai cia taip kalbetis......... Mad

tai va penktadienio serijos pabaiga suintrigavo idomu Sregijus pasakys Elisai ka girdejo....... Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Paola-Barbie
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.
Paola-Barbie


Pranešimų skaičius : 117
Registration date : 2008-01-27

..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. EmptyKv. 06 12, 2008 9:42 am

mna sis serials kuo toliau tuo labai jau toks liudnas Elisa nevaiksto vis ir tai labai ludina o i ta Alechandra tai jau negaliu ziuret......... Mad
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





..::Seriju diskusijos::.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Seriju diskusijos::..   ..::Seriju diskusijos::.. Empty

Atgal į viršų Go down
 
..::Seriju diskusijos::..
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Seriju diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» ..::Diskusijos::..

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kol mirtis mus išskirs/Mientras haya vida (2007)-
Pereiti į: