Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


P.Nunez fanų forumas.
Mūsų forumas įsikūrė 2007-08-14

 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 13 Lideres

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Paola Paolita
Soy Tu Duena
Soy Tu Duena
Paola Paolita


Female Pranešimų skaičius : 1107
Age : 31
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-14

13 Lideres Empty
RašytiTemos pavadinimas: 13 Lideres   13 Lideres EmptyŠt. 02 16, 2008 9:14 am

13 Lideres Paola-NunezCreo que el éxito sabe muy rico, porque todos buscamos paladearlo, por lo menos en algún ámbito de nuestras vidas. Pienso que a cada quien le sabe distinto. A mí me sabe dulce, muy dulce, y pocas veces me empalago, así es que espero no dejar de saborearlo jamás

¿Quién es Paola Núñez en el ámbito profesional?
Me considero una persona apasionada en mi trabajo. Hace poco leí un libro del actor Michael Cane, en donde decía que si como actor te visualizas haciendo otra cosa que no sea actuar, mejor reconsideres tus opciones, porque lo más seguro es que estés en la profesión incorrecta, y creo que tiene razón, o al menos en mi caso así es, porque me queda claro que, lejos de ser un pasatiempo, actuar es mi elección de vida, es mi vocación, y no pienso abandonarla. Siento un gran compromiso y, sobre todo, una enorme responsabilidad de enaltecer el trabajo del actor, para que éste sea visto como lo que es: ¡un artista!

¿Quién es Paola Núñez en el ámbito personal?
Creo que todos tenemos una visión subjetiva de lo que somos y a veces se acerca muy poco a lo que los demás ven, pero me considero una mujer franca, quizá demasiado; con convicciones claras, y sumamente exigente conmigo y por desgracia con los demás. Agradezco a la vida la capacidad de sorprenderme y encontrar la felicidad en las cosas más sencillas y cotidianas. Amo intensamente, pero con la misma intensidad sufro cuando hay que sufrir. Creo que he aprendido a cometer errores y a darme cuenta de que no es tan malo asumirlos.

Si mezclamos las dos facetas, ¿qué resultado obtendrías?
Siento que el resultado es que soy una mujer un poco difícil de entender, pero indudablemente mucho más feliz, desde que dejé de preocuparme por buscar la manera de que los demás me entiendan.

¿Qué ventajas y desventajas tiene la mujer del siglo 21 en su lucha por alcanzar el éxito en estas dos facetas fundamentales: la profesional y la personal?
Las ventajas pueden ser muchas, ya que si bien dicen que este mundo es de los hombres, creo que eso es algo que nosotras las mujeres hemos querido que así sea. Es decir, es una cuestión de visión y de roles. Hoy día estamos decidiendo por primera vez asumir otra posición. Hemos optado por ejercer nuestro poder de decisión, de independencia; nos hemos permitido tomar el poder de nuestra libertad. Entre más consciente lo tengamos, más ventajas generaremos. Las desventajas más importantes son, para mí, el machismo, inculcado por nosotras mismas; la misoginia, los prejuicios culturales, las luchas de poder entre géneros y el miedo al cambio.

¿En qué radica, desde tu punto de vista, el esfuerzo extra que tiene que realizar la mujer para poder cumplir con todos sus compromisos, sin descuidar ninguno?
Pienso que el esfuerzo está en no ponernos limitantes y en asumir cada rol como el más importante. Y algo más: nunca caer en la autocompasión, ni justificar nuestra actitud al decir que somos el género aparentemente débil, regido por cambios hormonales.

¿De qué está hecha la mujer del siglo 21?
Creo que la mujer de este siglo ha desarrollado la necesidad de buscar su propia felicidad, tratando de no contaminarse por prejuicios o por estereotipos culturales.

¿Cómo piensas que está reaccionando el hombre del siglo 21 frente a esta imagen de mujer multifacética?
Estamos en un proceso de cambio, éste invariablemente da miedo y la incertidumbre crea confusión. Pero al final los resultados no pueden ser más que positivos para los dos géneros, de tal manera que se pueda llegar a una convivencia mucho más equitativa y, sobre todo, armónica.

¿Qué añoras de todo aquello que has tenido que dejar en el camino para cumplir tus objetivos?
Añoro las tardes familiares en Tecate, la comida de mi madre y más que añorar, me duele no ser ya parte de su cotidianeidad.

¿A qué sabe el éxito?
Creo que sabe muy rico, porque todos buscamos paladearlo, por lo menos en algún ámbito de nuestras vidas. Pienso que a cada quien le sabe distinto. A mí me sabe dulce, muy dulce, y pocas veces me empalago, así es que espero no dejar de saborearlo jamás.

¿Cuáles son los riesgos que enfrenta una mujer exitosa?
El mayor riesgo es la descalificación y la falta de confianza, más que del género masculino, de su propio género.

¿Por qué piensas que ha valido la pena llegar hasta donde estás?
Porque cuando junto con otro actor logro momentos mágicos, en donde la ficción me transporta a lugares, emociones y sentimientos nuevos, ¡no hay sensación más excitante! Es ahí cuando sé que todo el esfuerzo, las lágrimas y la soledad valen la pena a cambio de vivir un sueño, aunque sea sólo por unos momentos.

¿Vas por más? ¿Hasta dónde quieres llegar?
Sí, sí voy por más. Quiero contar historias toda mi vida y me encantaría en algún momento dirigir, y por supuesto producir algún proyecto que me apasione.

¿Cuál es tu mejor estímulo para seguir creciendo?
Creo que mi estímulo es lo mucho que disfruto lo que hago y mi necesidad de expresarme por medio de un personaje. Creo en la calidad; creo que los mexicanos merecen calidad interpretativa; la gente merece que los actores dejemos el alma en cada texto, porque sólo así llegaremos al corazón de quienes nos ven.

Cómo vives...
• La soledad: con madurez.
• La presión: como una prueba.
• La determinación: como un objetivo.
• La frustración: como un obstáculo a vencer.
• La motivación: como una búsqueda.
Atgal į viršų Go down
https://paolanunez.forumlt.com
briga
.:Pradedantysis:.
.:Pradedantysis:.



Male Pranešimų skaičius : 14
Age : 29
Registration date : 2009-04-06

13 Lideres Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 13 Lideres   13 Lideres EmptyPir. 04 06, 2009 12:24 pm

Nu sorry bet as nesuprantu..... Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
ilmailma
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.



Female Pranešimų skaičius : 81
Age : 33
Registration date : 2009-08-22

13 Lideres Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 13 Lideres   13 Lideres EmptyPir. 08 24, 2009 3:52 am

nu joo silent
Atgal į viršų Go down
Eliza
.:Pradedantysis:.
.:Pradedantysis:.
Eliza


Pranešimų skaičius : 44
Registration date : 2008-07-29

13 Lideres Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 13 Lideres   13 Lideres EmptyPir. 08 24, 2009 4:02 am

As irgi nesuprantu...
Atgal į viršų Go down
Paola Paolita
Soy Tu Duena
Soy Tu Duena
Paola Paolita


Female Pranešimų skaičius : 1107
Age : 31
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-14

13 Lideres Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 13 Lideres   13 Lideres EmptyAntr. 08 25, 2009 4:33 am

Nors ir sena naujiena, tačiau bus išversta tik duokite laiko Smile
Atgal į viršų Go down
https://paolanunez.forumlt.com
iComparsita.
Panel de pasion
Panel de pasion
iComparsita.


Female Pranešimų skaičius : 134
Age : 27
Miestas : Klaipėda
Registration date : 2009-10-29

13 Lideres Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 13 Lideres   13 Lideres EmptyKv. 10 29, 2009 10:12 am

Kaip matau niekas neišvertė, tai belekaip čia. Bus daug neaiškumu, bet vistiek šis tas:

Citata :
Manau, sėkmė žino labai turtinga, nes visi mes pasigardžiuoti ji, bent jau kai kurie iš mūsų gyvenimo sritis. Manau, kad kiekvienas žinotų, skirtingi. Man jo skonis saldus, labai saldus, ir retai Nusibodę man, todėl aš tikiuosi, kad niekada negali sustoti gardžiuotis

Kas Paola Núñez profesinėje srityje?
Aš laikau save aistringai asmuo mano darbas. Aš neseniai skaityti knygą aktorius Michael Cane, kur jis sako, kad jei juos peržiūrėti kaip aktorius daro kažkas kitas, nei veikimo, geriau dar kartą apsvarstyti savo galimybes, nes ji yra labiau tikėtina, kad esate neteisingai profesiją, ir aš manau, kad jis teisus, arba bent jau mano atveju aš padariau, nes buvo aišku, kad toli gražu ne hobis, veikiantis iš savo gyvenimo pasirinkimo, tai mano pareiga, ir man nepaliks. Manau didelio ryžto ir, visų pirma, didelė atsakomybė, siekiant padidinti aktoriaus darbą, kad jis būtų toks, koks jis yra: menininkas!

Kas yra Paola Nunez dėl asmens lygmeniu?
Manau, kiekvienas turi savo subjektyvia nuomone apie tai, kas mes esame, o kartais ir labai mažai apie tai, ką mato kiti, o aš laikau save be moters, galbūt net per daug, turint aiškius įsitikinimus ir reikliai į mane ir, deja kiti. Esu dėkinga gyvenimui gebėjimą stebinti ir ieškoti laimės į paprasčiausius dalykus kasdien. Myliu stipriai, bet taip stipriai kenčia, kai jūs turite patirti. Manau, kad aš sužinojau, kad klysta ir suprantame, kad priimdami jų yra ne taip jau blogai.

Jei maišyti du aspektai, koks rezultatas jus surastų?
Manau, kad rezultatas yra tai, kad Aš esu moteris, šiek tiek sunku suprasti, bet neabejotinai daug laimingesni, kadangi nustojau nerimauti ieško būdų, kad kiti suprastų mane.

Kokie privalumai ir trūkumai moterų 21-ojo amžiaus į jų kovą pasiekti sėkmės šiuos du pagrindinius aspektus: profesinius ir asmeninius?
Nauda gali būti daug, nes, nors jie sako, kad šiame pasaulyje yra žmonių, manau, kad kažkas, kad mes moterys norėjo padaryti. Tai reiškia, kad yra vizija ir vaidmuo šiuo klausimu. Šiandien mes sprendimą pirmą kartą priimti kitą poziciją. Mes nusprendėme pasinaudoti savo įgaliojimai priimti sprendimus, savarankiškumas, mes leidome ateiti į valdžią ir mūsų laisvę. Daugiau turime žinoti, kad mes sukurti daugiau naudos. Didelių trūkumų yra, man Vyras Šovinizmas, įlašinama patys, Mizoginija, kultūrinius prietarus, galios kovos tarp lyčių ir pokyčių baimės.

Kas slypi, iš jūsų požiūriu, papildomai turi būti imtasi moterų galėtų įvykdyti visus savo įsipareigojimus, nepamirštant nors?
Manau, kad pastangos yra ne riboti save ir priimti kiekvieną svarbiausią vaidmenį. Ir dar niekada patenka į savigailos, arba pagrindžia savo požiūrį sakyti, kad mes akivaizdžiai silpni lytis, reguliuoja hormonų pokyčių.

Ką jis padarė 21-ojo amžiaus moteris?
Manau, kad moterų šiame amžiuje sukūrė būtinybę ieškoti savo laimės, stengiasi netapti užterštos pažeisti ar kultūrinius stereotipus.

Kaip manote žmogus reaguoja nuo 21 amžiaus šioje įvairialypių vaizdas iš moters?
Mes pokyčių procesas, jis visada suteikia neapibrėžtumas kelia baimę ir sumaištį. Bet pabaigoje rezultatai gali būti ne tik naudingas abiems lytims, kad jis gali pasiekti daug daugiau teisingo sambūvio ir, visų pirma, harmonija.

Ką praleidote viską, kad jums teko nutraukti apie tai, kaip pasiekti savo tikslus?
I miss šeimos popietėmis į Tecate, mano mama ir daugiau kaip Nostalgic maisto, skauda nebegali būti jūsų kasdieniniame gyvenime.

Ką tai skonio sėkmė?
Manau, kad jis žino labai turtinga, nes visi mes pasigardžiuoti ji, bent jau kai kurie iš mūsų gyvenimo sritis. Manau, kad kiekvienas žinotų, skirtingi. Man jo skonis saldus, labai saldus, ir retai Nusibodę man, todėl aš tikiuosi, niekada negali sustoti savoring.

Kas yra rizikos, su kuriomis susiduria sėkmingai moteris?
Didžiausias pavojus yra diskvalifikacija ir pasitikėjimo stoka, o ne vyrai, savo lytį.

Kodėl jūs manote, kad buvo verta ji gauti, kur esate?
Nes kai jis ir kitas aktorius pasiekimas magiškas akimirkas, kai fikcija veža mane į vietas, naujus jausmus ir emocijas, ne jausmas įdomesnis! Štai tada aš žinau, kad visos pastangos, ašaros ir vienatvės verta mainais už gyvenimo svajonė, jei tik metu.

Ar ketinate gauti daugiau? Kiek tu nori eiti?
Taip, aš daugiau keliauja. Sakau istorijų visą savo gyvenimą ir aš norėčiau, tam tikru metu būti ir, žinoma, gaminti projektą, kuris jaudina mane.

Koks yra jūsų geriausia paskata ir toliau auga?
Manau, kad mano paskata yra tai, kaip labai man patinka, ką aš ir mano poreikis išreikšti save per pobūdžio. Manau, kokybės, manau, kad meksikiečiai nusipelnė kokybės aiškinamasis žmonės nusipelnė, kad dalyviai palieka siela kiekvieną tekstą, nes tik tada pasiekti tai, kas mes esame širdyje.

Kaip jūs ...
• Vienatvė: brandaus.
• Slėgis: kaip testas.
• Identifikacija: kaip tikslą.
• Frustration: kaip kliūtis įveikti.
• Motyvacija: Kaip ieškoti.

Atgal į viršų Go down
Paola Paolita
Soy Tu Duena
Soy Tu Duena
Paola Paolita


Female Pranešimų skaičius : 1107
Age : 31
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-14

13 Lideres Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 13 Lideres   13 Lideres EmptyKv. 10 29, 2009 8:08 pm

Kurią dieną sutvarkysiu straipsnnį. Spėju vertei per translate? Smile Ten visada prastai išverčia ;D
Atgal į viršų Go down
https://paolanunez.forumlt.com
iComparsita.
Panel de pasion
Panel de pasion
iComparsita.


Female Pranešimų skaičius : 134
Age : 27
Miestas : Klaipėda
Registration date : 2009-10-29

13 Lideres Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 13 Lideres   13 Lideres EmptyPen. 10 30, 2009 2:56 am

Jo, nes šeip nelabai ispanų moku ir šeip tingiu versti. Laughing
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





13 Lideres Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 13 Lideres   13 Lideres Empty

Atgal į viršų Go down
 
13 Lideres
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: